Event list
Name Time Place Runs
ORLEN Cup KIDS Wednesday, June 26, 2024 Wisła Skoki, KN
Orlen Cup Friday, June 14-Saturday, June 15, 2024 Zakopane Skoki, KN
ORLEN Cup KIDS Saturday, June 1, 2024 Zakopane Skoki, KN
ORLEN Cup KIDS Thursday, March 28, 2024 Chochołów Skoki, KN
MP Seniorów i Młodzików Monday, March 25-Wednesday, March 27, 2024 Strbske Pleso Sprint F /5km F, 10km C, Sztafety
Orlen Cup KIDS Saturday, March 23, 2024 Zakopane Skoki, KN
MPP i MP Młodzików Tuesday, March 12-Wednesday, March 13, 2024 Kasprowy Wierch wtorek /GS, środa /SL
Orlen Cup IV Friday, March 8-Saturday, March 9, 2024 Szczyrk Piątek, Sobota
MPP i MP Młodzików Monday, March 4-Wednesday, March 6, 2024 Krynica Zdrój poniedziałek /SL, wtorek /SL, środa /GS
PP Snowboard&Freeski Sunday, February 18, 2024 Białka Tatrzańska Big-Air Freeski, Big-Air Snowboard
MP Snowboard&Freeski Friday, February 16-Saturday, February 17, 2024 Białka Tatrzańska Big-Air Snowboard, Big-Air Freeski
ORLEN Cup 3 edycja Friday, February 9-Sunday, February 11, 2024 Zakopane Skoki, KN
Orlen Cup KIDS Tuesday, February 6, 2024 Zakopane Skoki, KN
Młodzieżowy Puchar Polski Monday, February 5-Tuesday, February 6, 2024 Krynica Zdrój poniedziałek /SL, wtorek /GS
PP Freeski Saturday, February 3, 2024 Gubałówka 03.02 Slopestyle i Big-Air Freeski
PGA, MPM i Slavic Cup Saturday, February 3-Sunday, February 4, 2024 Ptaszkowa Sobota - Sprinty CL i Interwał CL , Niedziela - Interwał CL i Interwał F
PP Snowboard Thursday, February 1-Friday, February 2, 2024 Gubałówka 01.02 Slopestyle Snowboard, 02.02 Big Air Snowboard
ORLEN Cup KIDS Tuesday, January 23, 2024 Wisła Centrum - Kubalonka Skoki, KN
Puchar Polski Tuesday, January 16, 2024 Suche GS
Puchar Grupy Azoty i Slavic Cup Saturday, January 13-Sunday, January 14, 2024 Kubalonka Sobota interwał Cl, Niedziela interwał F
MPP PolSKI MISTRZ Monday, January 8-Tuesday, January 9, 2024 Krynica Zdrój poniedziałek /GS, wtorek /GS
Orlen Cup Saturday, January 6-Sunday, January 7, 2024 Zakopane skoki, KN
Slavic Cup i Puchar Grupy Azoty FIS Friday, December 29-Saturday, December 30, 2023 Kubalonka Piątek- Sprint F i interwał CL, Sobota - Masstart F
Puchar Polski Friday, December 22, 2023 Bukowina Tatrzańska SL
MP - konkurs świąteczny Friday, December 22, 2023 ZAKOPANE SENIORZY, KOBIETY
Puchar Grupy Azoty FIS Saturday, December 16-Sunday, December 17, 2023 Zakopane Sobota C, Niedziela F
MPP PolSKI Mistrz Saturday, December 16-Sunday, December 17, 2023 Suche sobota /SL, niedziela /SL
Orlen Cup Friday, December 8-Sunday, December 10, 2023 Zakopane Skoki, KN
Test MPP PolSKI Mistrz Saturday, October 21, 2023 Zakopane Test
MP Seniorów i Kobiet Saturday, October 21-Sunday, October 22, 2023 Szczyrk indywidualny, drużynowy
Puchar Polski i MPSeniorów Saturday, October 7-Sunday, October 8, 2023 Ptaszkowa Łyżwa SNS, Klasyk SNS, Łyżwa NNN, Klasyk NNN
Orlen Cup i MPSeniorów w KN Saturday, October 7-Sunday, October 8, 2023 Zakopane skoki, MPSeniorów w KN, KN
Orlen Cup Saturday, September 23-Sunday, September 24, 2023 Zakopane Skoki, KN
ORLEN Cup KIDS Sunday, September 17, 2023 Wisła Skoki, KN
ORLEN Cup lato Saturday, September 9-Sunday, September 10, 2023 Szczyrk skoki, kn
Orlen Cup KIDS Saturday, August 26, 2023 Zagórz skoki, kn
Orlen Cup KIDS Sunday, June 18, 2023 Gilowice Skoki, KN
ORLEN Cup Lato Friday, June 16-Saturday, June 17, 2023 Szczyrk Skoki, KN
Orlen Cup KIDS Friday, June 2, 2023 Chochołów skoki, kn
PGA i MPMłodzików Friday, March 24-Sunday, March 26, 2023 Zakopane Sztafety, Sobota, Niedziela
MPMłodzików Wednesday, March 22, 2023 Szczyrk Młodzik, Młodziczka
Orlen Cup & OCKids Thursday, March 16-Sunday, March 19, 2023 Szczyrk Skoki, kn
MPP Zawoja Tuesday, March 14-Wednesday, March 15, 2023 Zawoja slalom gigant, slalom
MMP Freeski Sunday, March 12-Monday, March 13, 2023 Gubałówka SS, BA
MMP Snowboard Friday, March 10-Saturday, March 11, 2023 Gubałówka SS, BA
MP Jakuszyce Friday, March 10-Sunday, March 12, 2023 Jakuszyce Team Sprint, Sprint C, Masstart F
MPP Szczawnica Tuesday, March 7-Wednesday, March 8, 2023 Szczawnica slalom, slalom gigant
Puchar Grupy Azoty FIS Monday, March 6-Tuesday, March 7, 2023 Kubalonka Poniedziałek, Wtorek
Orlen CUP KIDS Saturday, March 4, 2023 Wisła Centrum skoki, kn
MPP Szczyrk Saturday, February 18-Sunday, February 19, 2023 Szczyrk 2 x Super Gigant, Slalom Gigant
Snowboard i Freeski /MPP, zawody FIS Friday, February 17-Sunday, February 19, 2023 Gubałówka 18.02 Slopestyle, 19.02 Big-Air, FS 17.02 SS&BA, .
Orlen Cup Szczyrk Friday, February 17-Sunday, February 19, 2023 Szczyrk Skoki, KN
Młodzieżowy Puchar Polski SB i FS Sunday, February 12, 2023 Białka Tatrzańska SB, FS
Puchar Grupy Azoty III Saturday, February 11-Sunday, February 12, 2023 Zakopane Sobota C, Niedziela C
MPP Szczawnica Monday, February 6-Tuesday, February 7, 2023 Szczawnica slalom, slalom gigant
Orlen Cup KIDS Sunday, January 29, 2023 Zakopane skoki, kn
PGA /FIS Zakopane Saturday, January 21-Sunday, January 22, 2023 Zakopane Sobota F, Niedziela F
Orlen Cup Zakopane Thursday, January 19-Saturday, January 21, 2023 Zakopane skoki, kn
MPP Suche Wednesday, January 11-Thursday, January 12, 2023 Suche GS 11.01, GS 12.01
PGA Zakopane Saturday, January 7-Sunday, January 8, 2023 Zakopane Sobota, Niedziela
MP i Slavic Cup Thursday, December 29-Friday, December 30, 2022 Zakopane 29.12 (C), 30.12 (F)
MP - konkurs świąteczny Thursday, December 22, 2022 Wisła seniorzy, kobiety
Orlen Cup KIDS Sunday, December 18, 2022 Zakopane skoki, kn
MPP Suche Saturday, December 17-Sunday, December 18, 2022 Suche sobota /slalom combi, niedziela /slalom
Orlen Cup Thursday, December 15-Saturday, December 17, 2022 Zakopane skoki, kn
PolSKI Mistrz Saturday, October 22, 2022 COS Zakopane Test Sprawności Motorycznej
MP Kobiet i Seniorów Tuesday, October 18-Wednesday, October 19, 2022 Zakopane IND., DRYŻYNA, KN
Orlen Cup Friday, October 14-Sunday, October 16, 2022 Zakopane Skoki, KN
Orlen CUp KIDS Sunday, October 9, 2022 Zakopane Skoki, KN
Orlen Cup Friday, September 30-Sunday, October 2, 2022 Szczyrk Skoki Piątek, Skoki Sobota, KN
Orlen Cup KIDS Sunday, September 25, 2022 Zakopane Skoki, KN
MPS Nartorolki Saturday, September 17-Sunday, September 18, 2022 Zakopane SNS, NNN
Orlen Cup Friday, September 16-Sunday, September 18, 2022 Zakopane SKOKI, KN - SNS, KN - NNN
Orlen Cup KIDS Saturday, September 10, 2022 Bystra Skoki, KN
LOTOS Cup Kids LATO Tuesday, June 21, 2022 Wisła Centrum skoki, kn
LOTOS Cup I Monday, June 13-Wednesday, June 15, 2022 Szczyrk Skoki 13.06, Skoki 14.06, KN 14-15.06
MP i Slavic Cup Friday, March 25-Sunday, March 27, 2022 Zakopane Sobota C, Niedziela F
MPP Finał Saturday, March 19-Sunday, March 20, 2022 Kasprowy Wierch GS 19.03, SL 20.03
Finał LCKids, MPSwKN, Finał LC Monday, March 14-Thursday, March 17, 2022 Szczyrk i Kubalonka LCKids, MPSwKN, LC Skoki, LC KN
PGA i MPMłodzików Saturday, March 12-Sunday, March 13, 2022 Kubalonka SB 12.03 C, ND 13.03 F
MP Alpejskie Szczyrk Friday, March 11, 2022 Szczyrk KA, Super G
MP Snowboard Suche Tuesday, March 8-Wednesday, March 9, 2022 Suche PGS 8.03, PSL 9.03
MP SB Freestyle Saturday, March 5-Sunday, March 6, 2022 Czarny Groń 5.03 SS, 6.03 BA
MP Freeski Thursday, March 3-Friday, March 4, 2022 Czarny Groń 3.03 SS, 4.03 BA
Lotos Cup III Saturday, February 19-Monday, February 21, 2022 Wisła i Szczyrk KN, Niedziela, Poniedziałek
MPP Szczyrk Saturday, February 19-Monday, February 21, 2022 Szczyrk SB GS, ND GS, PN SG
PP Freeski Thursday, February 17, 2022 Krynica Górska BA, SS
PP Snowboard Tuesday, February 15-Wednesday, February 16, 2022 Krynica Górska SS, BA
PP Snowboardcross Monday, February 14, 2022 Krynica Górska SBX
PP Snowboard i Freeski Saturday, February 5-Monday, February 7, 2022 Gubałówka 5.02 SS, 6.02 BA, 7.02 Freeski BA i SS
MPP Szczawnica Saturday, February 5-Sunday, February 6, 2022 Szczawnica SL, GS
PGA Ptaszkowa Saturday, February 5-Sunday, February 6, 2022 Ptaszkowa Sobota C, Niedziela F
MPP Ustrzyki Dolne Wednesday, February 2-Thursday, February 3, 2022 Ustrzyki Dolne SG 1 dzień, SG 2 dzień
LOTOS Cup Kids Wisła Saturday, January 29-Sunday, January 30, 2022 Wisła Centrum Skoki, KN
PGA Tomaszów Saturday, January 29-Sunday, January 30, 2022 Tomaszów Lubelski Sprint F, Masstart F
Puchar Grupy Azoty II Wednesday, January 26-Thursday, January 27, 2022 Zakopane 26.01, 27.01
PP Snowboard Saturday, January 22-Sunday, January 23, 2022 Gubałówka SS, BA
Lotos Cup II Friday, January 21-Sunday, January 23, 2022 Zakopane Piątek, Sobota, KN
Polski Mistrz Krynica Tuesday, January 18-Wednesday, January 19, 2022 Krynica GS 18.01, GS 19.01
Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Tuesday, January 11-Wednesday, January 12, 2022 Zakopane Sprint F, 15km / 10km
MP Alpejskie Szczawnica Tuesday, January 11-Thursday, January 13, 2022 Szczawnica SL, GS, PSL
LOTOS Cup II Szczyrk Tuesday, January 4-Thursday, January 6, 2022 Szczyrk 4.01 wtorek, 5.01 środa, KN
LOTOS Cup Kids Wisła Wednesday, December 29-Thursday, December 30, 2021 Wisła Centrum skoki 29.12, skoki 30.12, KN
MP Kobiet i Seniorów Thursday, December 23, 2021 Zakopane Seniorzy, Kobiety
Puchar Grupy Azoty I Tuesday, December 21-Wednesday, December 22, 2021 Zakopane Biegi FIS, Biegi I grupa, Biegi II grupa, Biegi III grupa
Polski Mistrz Suche Saturday, December 18-Sunday, December 19, 2021 Suche SL SL sobota, SL niedziela
Lotos Cup I Friday, December 17-Sunday, December 19, 2021 Zakopane Skoki Piątek, Skoki Sobota, Kombinacja Sb+Nd
MPP : Test Sprawności Saturday, November 6, 2021 Katowice Kobiety, Mężczyźni
MP Kobiet i Seniorów Thursday, October 28-Friday, October 29, 2021 Zakopane Seniorzy, Kobiety, Drużynowe
Marwe Cup i MPMł Ptaszkowa Saturday, October 9-Sunday, October 10, 2021 Ptaszkowa Sobota SNS, Sobota NNN, Niedziela SNS, Niedziela NNN
MP i Finał LC Friday, October 1-Saturday, October 2, 2021 Zakopane KN, Skoki
MP i Marwe Cup Saturday, September 18-Sunday, September 19, 2021 Zakopane Mistrzostwa Polski, Marwe Cup
Lotos Cup III lato 2021 Friday, September 10-Sunday, September 12, 2021 Zakopane KN, Sobota, Niedziela
Lotos Cup II lato Friday, August 20-Sunday, August 22, 2021 Szczyrk i Jasienica Piątek, Sobota, KN
Mistrzostwa Polski Friday, July 9, 2021 Zakopane Seniorzy, Kobiety
Lotos Cup Lato 1 Saturday, June 19-Sunday, June 20, 2021 Szczyrk Sobota, Niedziela, KN
Slavic Cup i MP Saturday, March 20-Sunday, March 21, 2021 Zakopane Sprint C, MS F
MPSeniorów KN Friday, March 19, 2021 Szczyrk HS104
Finał LC i MPJun+Jun-k+Jun Mł Monday, March 1-Thursday, March 4, 2021 Szczyrk i Zakopane NIEDZIELA (KN MS), PONIEDZIAŁEK - SKOKI, WTOREK - DR SN, WTOREK - DR KN, ŚRODA - SN, ŚR/CZ KN
PGA i MP Jun i Jun.Mł Saturday, February 20-Thursday, February 25, 2021 Tomaszów Lubelski i Ustrzyki Dolne SB. SP C, ND. Int C, PON. TS F, ŚR., CZW.
Lotos Cup III Tuesday, February 16-Thursday, February 18, 2021 Szczyrk - Wisła Kubalnka Wtorek -skoki, Środa - skoki+kn, Czwartek - kn
Lotos Cup II Wednesday, January 27-Friday, January 29, 2021 Szczyrk skoki środa, skoki czwartek, KN
MPS i Mł oraz PGA Friday, January 22-Sunday, January 24, 2021 Zakopane Team Sprint C, Interwał F, Masstart C
Puchar Grupy Azoty II Wednesday, January 6-Thursday, January 7, 2021 Zakopane środa 6.01, czwartek 7.01
Lotos Cup I 2021 Saturday, January 2-Monday, January 4, 2021 Szczyrk Sobota, Niedziela, Poniedziałek - KN
Mistrzostwa Polski Konkurs Świąteczny Tuesday, December 22, 2020 Wisła Kobiety, Seniorzy
Lotos Cup 2020 Friday, December 18-Sunday, December 20, 2020 Szczyrk KN, Piątek, Sobota
Puchar Grupy Azoty I Saturday, December 5-Sunday, December 6, 2020 Zakopane Sobota, Niedziela
Mistrzostwa Polski Saturday, October 17-Sunday, October 18, 2020 Szczyrk/Jasienica Kobiety, KN, Seniorzy, Drużynowe
Lotos Cup IV lato 2020 Thursday, October 1-Sunday, October 4, 2020 Szczyrk/Jasienica HS 44, HS 77, HS 104, KN
Lotos Cup III lato 2020 Thursday, September 24-Sunday, September 27, 2020 Szczyrk/Jasienica HS 44, HS 77, HS 104, KN
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Saturday, September 12-Sunday, September 13, 2020 Zakopane Sobota, Niedziela
# Lotos Cup - edycja letnia 2020 Thursday, August 27-Sunday, August 30, 2020 Szczyrk Skoki HS 44 - czwarek, Skoki HS 77,105 - piątek, Skoki HS 77,105 - sobota, Kombinacja Norweska
#1 Lotos Cup - edycja letnia 2020 Friday, August 7-Sunday, August 9, 2020 Szczyrk Skoki - konkurs 1 (piątek), Skoki - konkurs 2 (sobota), Kombinacja Norweska
#3 Lotos Cup - Szczyrk Friday, February 14-Sunday, February 16, 2020 Szczyrk Sobota, Niedziela, Kombinacja Norweska
Puchar Grupy Azoty - Zakopane Saturday, February 8-Sunday, February 9, 2020 Zakopane Sobota, Niedziela
#2 Lotos Cup - Szczyrk Friday, February 7-Sunday, February 9, 2020 Szczyrk Skoki - piątek, Skoki - Sobota, Kombinacja Norweska
Szczyrk 2020 Tuesday, January 28, 2020 Szczyrk Skoki na małej krokwii (K140), Skoki na dużej krokwii (K140), Slalom gigant kobiet, Slalom gigant mężczyzn
#1 Lotos Cup - Szczyrk Friday, January 10-Sunday, January 12, 2020 Szczyrk Skoki, Skoki + KN, KN
Top