Competitor data filter
Competitors

Status License no. First name Last name Year of birth Sex License type Team City
AKTYWNY 6/30/2023 239 KAROL NIEMCZYK 2001 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA JAWISZOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 315 JAN HABDAS 2003 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA ZARZECZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 321 WIKTOR FENDER 2006 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 460 MATEUSZ MYSZA 2006 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BYSTRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 388 KACPER TOMASIAK 2007 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BYSTRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 386 JAKUB NIEMCZYK 2007 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BYSTRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 338 JAN CUDZICH 2004 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 350 STANISŁAW MAJERCZYK 2003 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 354 JAN RZADKOSZ 2004 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 336 ANDRZEJ WALICZEK 2005 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 326 ANDRZEJ SZCZECHOWICZ 2000 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 352 KACPER JARZĄBEK 2006 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 157 DAWID JARZĄBEK 1999 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 351 ADAM NIŻNIK 2002 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 385 SZYMON JAROŃCZYK 2005 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 355 MIKOŁAJ SERWATOWICZ 2006 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 353 ŁUKASZ ŁUKASZCZYK 2007 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 318 KAMIL WASZEK 2006 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 316 ANTONI ORAWSKI 2006 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW SKOCZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 320 MACIEJ STASZEWSKI 2005 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 274 DAWID ŹLIK 2004 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 255 MATEUSZ CHRAŚCINA 2004 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 253 MICHAŁ MARTYNEK 2003 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 254 ROBERT RYŚ 2003 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 535 MACIEJ PŁONKA 2002 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW BĘDZIN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 311 KRZYSZTOF KIETA 2001 M SKOKI + KN LKS PORONIEC PORONIN Stare Bystre, POL
AKTYWNY 6/30/2023 270 ADAM SKUPIEŃ 2002 M SKOKI + KN LKS PORONIEC PORONIN Biały Dunajec, POL
AKTYWNY 6/30/2023 334 BARTŁOMIEJ KUCHTA 2003 M SKOKI + KN LKS PORONIEC PORONIN BIAŁKA TATRZAŃSKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 337 KLEMENS JONIAK 2005 M SKOKI + KN LKS PORONIEC PORONIN ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 432 PIOTR NOWAK 2007 M SKOKI + KN UKS SOŁTYSIANIE STARE BYSTRE STARE BYSTRE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 370 RAFAŁ RAFACZ 2006 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 309 KACPER STOSEL 2001 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 308 STANISŁAW CISZEK 2001 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 130 WOJCIECH MARUSARZ 1993 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE CZARNY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 124 KRZYSZTOF LEJA 1996 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 368 MARCIN WRÓBEL 2004 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 369 GRZEGORZ RAFACZ 2007 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 104 MAGDALENA PAŁASZ 1995 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 434 MARCELINA BEŁTOWSKA 2004 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 433 WIKTORIA POLANOWSKA 2004 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 407 BARTŁOMIEJ GRZEBIEŃ 2007 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE SPYTKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 438 NATALIA SŁOWIK 2005 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 347 MACIEJ GĄSIENICA-CIAPTAK 2002 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 373 TYMOTEUSZ AMILKIEWICZ 2005 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 367 SZYMON DUBIEL 2006 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE WITÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 192 ARKADIUSZ JOJKO 2002 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 191 SZYMON JOJKO 2001 M SKOKI + KN KS AZS AWF KATOWICE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 341 GRZEGORZ MITRĘGA 2004 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 342 JAKUB WISEŁKA 2004 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 275 KACPER JUROSZEK 2001 M SKOKI + KN KS AZS AWF KATOWICE JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 349 MIŁOSZ KRZEMPEK 2003 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 410 NICOLE KONDERLA 2001 K SKOKI + KN KS AZS AWF KATOWICE Jaworzynka, POL
AKTYWNY 6/30/2023 411 MIKOŁAJ WANTULOK 2007 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 457 WOJCIECH SIKORA 2007 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 325 WIKTORIA KIERSNOWSKA 2003 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE DĄBROWA GÓRNICZA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 307 WOJCIECH CIEŚLAR 2006 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 332 WIKTOR SZOZDA 2006 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 329 JAKUB CIEŚLAR 2006 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 0480 GABRIEL KUKUCZKA 2004 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 299 WOJCIECH TROSZOK 2004 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 199 JAROSŁAW KRZAK 2000 M SKOKI + KN PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE GILOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 424 PAWEŁ SZYNDLAR 2000 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK ZAGÓRZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 312 SZYMON ZAPOTOCZNY 2003 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 399 JAN GALICA 2004 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 400 MATEUSZ KRÓL 2005 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 406 KLEMENS STASZEL 2006 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 375 SZYMON BOBAK 2007 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 404 SZYMON URBAŃSKI 2007 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 445 SEWERYN RUTKOWSKI 2006 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI SKRZYPNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 489 KAROL PIECZARKA 2007 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK WĘGIERSKA GÓRKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 440 WITOLD MROWIEC 2007 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 360 FILIP GLUZA 2005 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 358 KONRAD CZUL 2004 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 242 WIKTOR FICKOWSKI 2002 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK WĘGIERSKA GÓRKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 244 WIKTOR WĘGRZYNKIEWICZ 2000 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 273 WIKTOR PĘKALA 1999 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 492 DAMIAN LASOTA 1999 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK TRZYNIEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 365 SARA TAJNER 2006 K SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 362 WIKTORIA PRZYBYŁA 2004 K SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 379 JAN MROCZKOWSKI 2005 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 559 DAWID STASIAK 2005 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 72 MACIEJ KOT 1991 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 122 ANDRZEJ STĘKAŁA 1995 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 263 MATEUSZ GRUSZKA 2001 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 292 JOANNA KIL 2000 K SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 00293 KAMILA KARPIEL 2001 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 372 MATEUSZ MICHNIAK 2005 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 435 POLA BEŁTOWSKA 2006 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 453 EWA FRĄCZEK 2007 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 530 MAXYMILIAN TWARÓG 2009 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE WAKSMUND, POL
AKTYWNY 6/30/2023 531 STANISŁAW GĄSIENICA 2009 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 532 ALEKSANDER LUBERDA 2009 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE OSTROWSKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 588 BARTOSZ DROŻDŻ 2009 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE WAKSMUND, POL
AKTYWNY 6/30/2023 625 MATEUSZ KOENIG 2009 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE WITÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 20 PIOTR KUDZIA 2000 M SKOKI + KN KS AZS AWF KATOWICE BYSTRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 83 SZCZEPAN KUPCZAK 1992 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK BYSTRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 408 MATEUSZ MACIUSIAK 2007 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 412 SZYMON BYRSKI 2008 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 475 KLEMENS BAFIA 2008 M SKOKI + KN LKS PORONIEC PORONIN CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 500 BARTŁOMIEJ CZECH 2010 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁOW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 501 JAN SŁAWECKI 2009 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 526 MARCIN BOBAK 2009 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 573 PATRYK BEDNARZ 2009 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CICHE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 574 ANTONI KIDOŃ 2012 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW LIPNICA WIELKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 575 ZUZANNA TRUCHAN 2010 K SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW RATUŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 579 MIŁOSZ MALARZ 2010 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 581 EMILIA ANTOSZ 2011 K SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW MSZANA DOLNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 627 SZYMON SARNIAK 2008 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE SPYTKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 628 WOJCIECH WOLSKI 2011 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI KLUSZKOWCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 109 KAMIL STOCH 1987 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 110 STEFAN HULA 1986 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 402 ZUZANNA RAPACZ 2006 K SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE CICHE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 405 MICHAŁ OBTUŁOWICZ 2008 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 415 MICHAŁ ZARYCKI 2008 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 487 STANISŁAW WIERCIOCH 2008 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 513 ALAN ZAPOTOCZNY 2009 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 514 DAWID STOCH 2008 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 577 PIOTR BOBAK 2010 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 607 MARIAN KRÓL 2010 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 608 SZYMON GĄSIENICA 2010 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 609 MARCIN GALICA 2009 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 610 MAGDALENA JAŹWIEC 2010 K SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 611 KAROL GRELA 2010 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE PORONIN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 612 KAMIL JARZĄBEK 2011 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 614 ANTONI CIĘŻADLIK 2011 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 615 ANTONINA BOBAK 2010 K SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 629 GRZEGORZ GĄSIENICA 2012 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 88 ŁUKASZ RUTKOWSKI 1988 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI SZAFLARY, POL
AKTYWNY 6/30/2023 444 RAFAŁ LUBERDA 2010 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 446 JAN STOPKA 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE SZAFLARY, POL
AKTYWNY 6/30/2023 493 WOJCIECH BOBAK 2012 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 495 DAWID DZIOBOŃ 2008 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 496 MATEUSZ USTUPSKI 2009 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 546 KAMIL HARNIK 2013 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI BUKOWINA TATRZAŃSKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 566 ADRIAN GĄSIENICA 2011 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 169 JAKUB WOLNY 1995 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 378 TYMOTEUSZ DYDUCH 2008 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 387 KONRAD TOMASIAK 2009 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 416 MARCIN KRYSKA 2008 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA HENCZAROWICE WILAMOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 509 ŁUKASZ PIĘTKA 2007 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA WĘGIERSKA GÓRKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 510 Julia FENDER 2010 K SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 533 MACIEJ KUBICA 2009 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 589 DAWID MAJ 2008 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 592 MATEUSZ RUS 2010 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 596 MAXYMILIAN SIEREK 2009 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 597 KACPER BŁASZCZAK 2010 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIERNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 598 KAROL KWIATKOWSKI 2012 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 599 MACIEJ NIEMCZYK 2013 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 600 MARCIN PROCHOWNIK 2010 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA LIPOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 601 MAJA ŚCISŁOWICZ 2012 K SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BUCZKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 604 ANTONI BURY 2010 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BYSTRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 605 OSKAR HARĘŻLAK 2008 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 606 DAWID MIKA 2010 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 395 WIKTOR BRUDNY 2008 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW POGWIZDÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 536 WIKTOR SOSNA 2012 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE CIESZYN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 117 ANNA TWARDOSZ 2001 K SKOKI + KN KS AZS AWF KATOWICE LANCKORONA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 241 KINGA RAJDA 2000 K SKOKI + KN KS AZS AWF KATOWICE SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 488 JAKUB CEMBALA 2008 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 540 BARTOSZ GÓRNY 2011 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 556 TOBIASZ RDZANEK 2009 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 557 OSKAR KURYSIA 2006 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK BUCZKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 558 PIOTR KOCUR 2008 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK KALNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 583 PATRYK ŁOZIŃSKI 2009 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 95 DAWID KUBACKI 1990 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 97 KLEMENS MURAŃKA 1994 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 517 ADAM PABON 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 518 MICHAŁ JAROSZ 2008 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE CICHE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 519 MICHAŁ JAROSZ 2008 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 520 SZYMON JAROSZ 2011 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 521 PIOTR KUKULSKI 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 523 ADRIAN PROKOP 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 527 NIKODEM MŁYNARCZYK 2009 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 618 FRANCISZEK KIEŁBASA 2008 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 619 KACPER JAROG 2009 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 622 MACIEJ FRANOSZ 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 12 ALEKSANDER ZNISZCZOŁ 1994 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 17 PIOTR ŻYŁA 1987 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 18 RAFAŁ ŚLIŻ 1983 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 27 ARTUR KUKUŁA 1992 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE GOLESZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 40 TOMASZ PILCH 2000 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 180 PAWEŁ WĄSEK 1999 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE USTROŃ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 186 MAREK MATUSZNY 1996 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE DZIĘGIELÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 301 MICHAŁ CIEŚLAR 2004 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 302 PAULINA CIEŚLAR 2002 K SKOKI + KN KS AZS AWF KATOWICE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 331 JAKUB WANTULOK 2004 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 0343 TYMOTEUSZ CIENCIAŁA 2008 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 456 KACPER WANTULOK 2009 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE CIESZYN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 459 MICHAŁ CIEŚLAR 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 462 JAN KRUŻOŁEK 2008 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 469 KEVIN KUBIEŃ 2009 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 471 PATRYK WNĘTRZAK 2005 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 472 TOMASZ SAMIEC 2008 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 474 ADAM PILCH 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 476 JAKUB NAWROCKI 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 477 JAN CIEŚLAR 2007 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE CIESZYN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 478 ADAM ŁUPIEŻOWIEC 2009 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 481 PIOTR PASZKIEWICZ 2008 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK ŁODYGOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 482 ARTUR MISIURA 2008 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE ŁODYGOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 485 JAN MAŁYJUREK 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 504 NATALIA ŁUPIEŻOWIEC 2007 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 505 PAWEŁ PIERZCHAŁA 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 515 JAN MECHELEWSKI 2008 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE ZEBRZYDOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 538 MARTA ŚCIBORSKI 2008 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE CYPRZANÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 544 MATEUSZ BURY 2006 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 545 FRANCISZEK RZESZÓTKO 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 547 ARKADIUSZ LEGIERSKI 2005 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 548 WIKTORIA KUBAS 2011 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 549 TADEUSZ RZESZÓTKO 2013 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE CYPRZANÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 551 ARTUR DROBISZ 2013 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 553 KONRAD KLIMUNT 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE MIĘDZYRZECZE GÓRNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 554 DAWID URBACZKA 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 562 TYMOTEUSZ SIKORA 2006 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 568 OLIWIA BURY 2009 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 616 PIOTR ZIELIŃSKI 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE STARACHOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 418 OSKAR SIEMBIDA 1997 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ PRĘDZEL, POL
AKTYWNY 6/30/2023 428 DAWID KASZUBA 1996 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ Bystrzyca, POL
AKTYWNY 6/30/2023 524 FRANCISZEK WOJTAS 2009 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ LESKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 564 MATEUSZ KULPA 1991 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ ROPCZYCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 565 HUBERT LATUSEK 2008 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ ZAGÓRZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 569 JULIAN WOJTAS 2013 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ LESKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 570 EMILIA TOCZEK 2004 K SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ ZAGÓRZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 571 FILIP KRAWCZYK 2005 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ PORAŻ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 576 OLIVIA BRENKUS 2007 K SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ SANOK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 635 DAMIAN DURAJ 2010 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 652 KAMIL BYDŁOŃ 2009 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 522 PIOTR MROWCA PIEKARZ 2011 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 644 BENJAMIN GREŃ 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE DZIĘGIELÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 650 RAFAŁ SŁABY 2006 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 645 JAN MALCZEWSKI 2013 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 617 STEFAN DRABIK 2013 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 641 OSKAR MACZAŁABA 2011 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 651 JULIA WOLSKA 2005 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 636 MARCIN TURSKI 2011 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 637 ANDRZEJ TURSKI 2010 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 638 PIOTR TURSKI 2013 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 633 GRZEGORZ GRZANKA 2012 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 634 MILENA HULA 2011 K SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 621 JAKUB KOZIOŁ 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 649 PAULINA DE MULDER 2014 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 654 DAWID GREŃ 2012 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 643 OLIWIER MICHALCZUK 2015 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE JASTRZĘBIE ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 653 ŁUKASZ HANUS 2009 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ ZAGÓRZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 658 WOJCIECH WRÓBEL 2009 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 655 ALAN STERNAL 2009 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA ZARZECZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 394 JAKUB MIROWSKI 1999 M SKOKI + KN TKKF OGNISKO DZIKUSY ŁÓDŹ Łódź, POL
AKTYWNY 6/30/2023 656 ALEKSANDER WIDERA 2007 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 663 LENA BOGUSZ 2011 K SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BYSTRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 664 PATRYK WISŁA 2012 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA ŻYWIEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 665 ANTONI ŚLIWIŃSKI 2013 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 661 BARTOSZ MATUSZNY 2013 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 662 MAREK MATUSZNY 2014 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE CIESZYN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 0700 MICHAŁ SOBCZYK 2013 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA GŁĘBCE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 666 KLEMENS BIENIEK 2012 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 678 ANTONI BUDZIŃSKI 2012 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 639 BRONISŁAW KIDOŃ 2014 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW LIPNICA WIELKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 673 DANIEL RĄCZKA 2011 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 685 MATEUSZ URBAŚ 2012 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 672 OSKAR RĄCZKA 2013 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 696 DANIEL CHOWANIEC-BOMBAC 2012 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 695 MAKSYMILIAN KLUŚ 2013 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 694 PATRYK WRÓBEL 2011 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 690 KACPER SEREMAK 2007 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 676 GRZEGORZ WRÓBEL 2012 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 681 ADAM NAWROCKI 2014 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 688 ALEKSANDRA WÓJCIK 2012 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 687 ALLAN TKACZYK 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 699 DOMINIK BUJOK 2012 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 684 JAN WÓJCIK 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 680 KAROL KNAPIK 2009 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 697 PATRYCJA KOBIELUSZ 2013 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 679 PAWEŁ WAŁACH 2012 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 675 SALVADOR NIEMCZYK 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 0701 JAKUB PABIN 2010 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0702 GRZEGORZ GRUSZKA 2010 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0703 PAWEŁ WALDON 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE TYCHY, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0704 JAKUB CICHOWLAS 2009 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE SKOCZÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0705 PAULINA KNAPIK 2011 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE MIKOŁÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0706 PIOTR ZIELIŃSKI 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE POZNAŃ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0707 OLAF BABOŃ 2013 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0709 WOJCIECH JUROSZEK 2012 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0708 DAWID NIEMCZYK 2009 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW BĄKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 710 JOANNA SKUPIEŃ 2005 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE BIAŁY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 711 GRZEGORZ KUKULAK 2013 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 712 JOANNA GRUSZKA 2013 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0714 MATSVEI KHATSKO 2009 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA MIŃSK, BLR
AKTYWNY 6/30/2023 0717 WIKTORIA MICHALCZUK 2013 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE JASTRZĘBIE ZDRÓJ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0718 JAKUB KACZMARCZYK 2012 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CICHE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 719 WOJCIECH GABRYCH 2015 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0720 OLIWIER MIKLIŃSKI-PSZONKA 2014 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0721 HEKTOR KAPUSTIK 2007 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW B. BYSTRICA, SŁOWACJA
AKTYWNY 6/30/2023 0722 ZARA ZELENCIK 2011 K SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW B. BYSTRICA, SŁOWACJA
AKTYWNY 6/30/2023 0723 KIRA KAPUSTIKOVA 2009 K SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW B. BYSTRICA, SŁOWACJA
AKTYWNY 6/30/2023 0724 JAKUB KARKALIK 2007 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW SŁOWACJA, SŁOWACJA
AKTYWNY 6/30/2023 741 LAURA LICHA 2013 K SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE LUCNA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 742 EMILY HLAVACIK 2011 K SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ORTUTSKA RESTA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 740 JULIA LUCANSKA 2014 K SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BANSKA BYSTRICA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 739 VLADIMIR DURKA 2011 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE LUPCA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 738 TEODOR BEZUCH 2009 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE SELCE, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 737 EMMA MASTISOVA 2011 K SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE SELCE, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 736 LUCIA SIRAGIOVA 2010 K SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BANSKA BYSTRICA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 735 ALEXANDER LACO 2011 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE HIADEL, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 734 LUCAS LICHY 2012 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ORTUTSKA CESTA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 733 TOMAS ZLEVSKY 2011 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BAWICKA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 732 PETER POLONY 2012 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE PODKONICE 157, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 731 MATUS POLONY 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE PODKONICE, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 730 LUCAS MALIK 2011 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE PRIBOJ, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 729 NICOLAS MALIK 2009 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE PRIBOJ, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 728 FILIP SIRAGI 2007 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE POD TYRICHOV, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 727 LARISA PALOVA 2011 K SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ORTUTSKA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 726 ELLA WITTMANNOWA 2009 K SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BANSKA BYSTRICA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 725 MICHAL VALACH 2009 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BANSKA BYSTRICA, SVK
AKTYWNY 6/30/2023 0744 TAMARA MESIKOVA 2006 K SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE B. BYSTRICA, SŁOWACJA
AKTYWNY 6/30/2023 0745 DAWID KMIECIK 2013 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 749 MARCIN GLONEK 2014 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 748 DAWID ZIELIŃSKI 2014 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI SKRZYPNE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 747 MATEUSZ CHUDY 2013 M SKOKI + KN KS RUTKOWSKI RABA WYZNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0750 MICHAŁ TOMALA 2010 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0751 JAN SKUPIEŃ 2011 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0752 KLEMENS CIĘŻADLIK 2013 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0754 PAWEŁ BIEŃKO 2012 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0755 JAKUB GĘBALA 2011 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0753 ZOFIA WRÓBEL 2014 K SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0756 NOEMI GREŃ 2013 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE DZIĘGIELÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0757 WIKTOR CZARNECKI 2012 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0758 EMILIA BŁASIAK 2012 K SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA SZCZYRK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0759 WOJCIECH SIKORA 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE USTROŃ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0760 KAROL GRZANKA 2010 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0761 SYLWESTER PUSTELNIK 2012 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW MSZANA DOLNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0762 BARTŁOMIEJ CHOWANIEC 2012 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BIAŁY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0764 PIOTR MAREK 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0770 SABINA FIZKOVA 2013 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE FRYDEK MISTEK, CZECHY
AKTYWNY 6/30/2023 0769 MARIE MYNAROVA 2012 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE OSTRAVA, CZECHY
AKTYWNY 6/30/2023 0768 LUCIE SULOVA 2012 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE NOVY JIRCIN, CZECHY
AKTYWNY 6/30/2023 0767 JAKUB KRPEC 2007 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE OSTRAVA, CZECHY
AKTYWNY 6/30/2023 0765 SOFIE ZIDKOVA 2011 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE PALKOVICE, CZECHY
AKTYWNY 6/30/2023 0766 MICHAL LANEK 2010 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE OSTRAVA, CZECHY
AKTYWNY 6/30/2023 0771 SIMON ELEK 2013 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE FRYDEK MISTEK, CZECHY
AKTYWNY 6/30/2023 773 ARKADIUSZ SZTURC 2015 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GODZISZÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 774 JAKUB SZTURC 2012 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GODZISZÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 775 DAWID WŁODYKA 2014 M SKOKI + KN LKS OLIMPIA GOLESZÓW GOLESZÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0776 KAROL WISŁA 2013 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA LIPOWA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0777 ILLIA CHEBOLDA 2007 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW KREMENTES, UKRAINA
AKTYWNY 6/30/2023 0778 KUBA FICEK 2012 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK PIETRZYKOWICE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0779 KARINA KOZLOVA 2009 K SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE KREMENTES/ ZAKOPANE, UKRAINA
AKTYWNY 6/30/2023 0780 XAWIER WANTULOK 2014 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0772 FILIP HECZKO 2012 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁĄ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0781 JAN HECZKO 2015 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0782 OLAF GAJDA 2009 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE JASTRZĘBIE ZDRÓJ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0783 DAWID BUJOK 2016 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0784 MICHAŁ ŁACZNY 2014 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0785 KSAWERY KOSIŃSKI 2013 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE PORONIN, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0786 TOMASZ GORZOŁKA 2011 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE JAWORZYNKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0787 DOVIDAS SERDIUK 2013 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, UKRAINA
AKTYWNY 6/30/2023 0788 SOFIA RYBALKA 2013 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, UKRAINA
AKTYWNY 6/30/2023 0790 JAKUB CZEPCZOR 2007 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE KONIAKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0791 KAROL ALEKSANDROWICZ 2015 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0792 SZYMON KOSIŃSKI 2013 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-bBAŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0793 KRZYSZTOF LEŚNIAK 1989 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA SKAWINA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0794 NATALIA GIBA 2013 K SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ CZASZYN, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0799 TOMASZ KĘSEK 2013 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE BAŃSKA WYŻNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0798 JANINA ANNA CHOLEWA 2013 K SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0797 KRZYSZTOF MIZERA 2013 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0796 JAKUB RZADKOSZ 2013 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE DZIANISZ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0795 BARTŁOMIEJ DZIEDZIC 2009 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE BAŃSKA WYŻNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0800 ALEKSANDER KARPIŃSKI 2017 K SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA PISARZOWICE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0801 STANISŁAW GAŁ 2011 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE MAŁE CICHE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0802 MAGDALENA MĄKA 2007 K SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE KOŚCIELISKO, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0803 JAKUB URBANEK 2010 M SKOKI + KN SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SZCZYRK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0805 ZOFIA KOBIELUSZ 2016 K SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0809 SZYMON KOŁTUNIAK 2013 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, Polska
AKTYWNY 6/30/2023 0808 KRYSTIAN KLUŚ 2014 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0807 ŁUKASZ KOŁTUNIAK 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0806 IGNACY MAZUR 2013 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE SANDOMIERZ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0810 JAN KUŹMA 2011 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0804 STANISŁAW WANAT 2013 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0812 JĘDRZEJ DEMKO 2010 M SKOKI + KN ZKN SOKÓŁ ZAGÓRZ LESKO, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0813 SEWERYN KUDERSKI 2006 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE OŚWIĘCIM, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0814 ERIK KAPIAS 2004 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW BANSKA BYSTRICA, SŁOWACJA
AKTYWNY 6/30/2023 0815 MATEUSZ MIĘTUS 2015 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0817 FRANCISZEK KUKULAK 2013 M SKOKI + KN AZS ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0816 JAKUB HERCZEK 2011 M SKOKI + KN LKS KLIMCZOK BYSTRA LIGOTA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0818 JÓZEF PAWLIKOWSKI 2014 M SKOKI + KN KS EVENEMENT ZAKOPANE MAŁE CICHE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0819 FLORIAN SMANDZICH 2014 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CZARNY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0820 LUCAS GĄSIENICA 1994 M SKOKI + KN KS CHOCHOŁÓW CHICAGO, USA
AKTYWNY 6/30/2023 0821 JAN PODŻORSKI 2015 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0822 DOMINIK DUDZIK 2011 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BIAŁY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0823 TOMASZ SZYMBORSKI 2011 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE BIAŁY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0824 KAROL STASIK 2010 M SKOKI + KN TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0825 SZYMON SZPYRKA 2014 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE TYCHY, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 0826 FRANCISZEK KANIA 2013 M SKOKI + KN WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WARSZAWA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 136 DAWID BRIL 1994 M BIEGI NARC. KS AZS AWF KATOWICE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 544 KAMIL BURY 1995 M BIEGI NARC. KS AZS AWF KATOWICE ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 577 DOMINIK BURY 1996 M BIEGI NARC. KS AZS AWF KATOWICE ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 745 MICHAŁ SKOWRON 1998 M BIEGI NARC. KS AZS AWF KATOWICE JELENIA GÓRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 772 DAWID DAMIAN 2000 M BIEGI NARC. KS AZS AWF KATOWICE NOWY SĄCZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 980 KACPER ANTOLEC 1996 M BIEGI NARC. KS AZS AWF KATOWICE OBIDOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1164 KACPER GUŃKA 1999 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2032 DOROTA PAJĄK 2007 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2036 ZUZANNA PABIN 2006 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2040 KAZIMIERZ GĄSIENICA 2007 M BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW CZARNY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2118 MAREK GŁODOWSKI 2009 M BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW CICHE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2119 KINGA BARAN 2009 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW WITÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2120 TOMASZ MULICA 2008 M BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW CICHE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2122 MARIA FATLA 2008 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1531 DAMIAN NOWAK 2002 M BIEGI NARC. KS Jedność Nowy Sącz NOWY SĄCZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1901 KACPER ŚLĘZAK 2005 M BIEGI NARC. KS Jedność Nowy Sącz NOWY SĄCZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2104 FRANCISZEK SMAJDOR 2007 M BIEGI NARC. KS Jedność Nowy Sącz MARCINKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2105 BARTOSZ ŚLĘZAK 2007 M BIEGI NARC. KS Jedność Nowy Sącz NOWY SĄCZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1268 EMILIA SZELIGA 2005 K BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1852 EMILIA PISKOWSKA 2005 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI GOŁKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1655 PIOTR JARECKI 2003 M BIEGI NARC. KS AZS AWF KATOWICE Błażkowa, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1631 ADRIAN KIEŁBASA 2003 M BIEGI NARC. LKS ERION PTASZKOWA PTASZKOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1437 MARIA JAKUBIEC 2004 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1443 EMILIA DOBIJA 2004 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1711 ANNA PAWLIK 2007 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1713 MARTYNA MAŃDOK 2007 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1714 MARTYNA ROSIAK 2007 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1808 WERONIKA JARECKA 2003 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1882 WERONIKA DRELICHARZ 2008 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 769 ANNA ŻÓŁTAK 1995 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY BUSKO ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1148 IWONA PIEKARZ 1999 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY MYŚLENICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1151 WERONIKA KALETA 1999 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY KASINA WIELKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1174 RENATA KRÓL 1999 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY KILKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1596 EWA KUROPATWIŃSKA 2002 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY MYŚLENICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1597 IZABELA BANACH 2004 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1598 KINGA DRÓŻDŻ 2004 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1601 KAROLINA KALETA 2002 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY LIMANOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1603 GABRIELA GDULA 2005 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY MYŚLENICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1634 WERONIKA JANISZ 2004 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1841 IZABELA DUDZIK 2003 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1859 JULIA GDULA 2008 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY MYŚLENICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1945 KAMIL DUDZIK 2003 M BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1946 SANDRA BONDER 2003 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1983 MIKOŁAJ JANISZ 2007 M BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1984 KONRAD JAŚKOWIEC 2005 M BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2018 KSAWERY KOWAL 2003 M BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2112 OLIWIA PANEK 2007 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1395 JUSYTYNA ŚLIWA 2002 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA GORLICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1398 JULIA DEMKOWSKA 2001 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA SKOMIELNA BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1412 GABRIELA DAWIEC 2001 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1413 EWELINA KOŁODZIEJ 2001 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1414 MAGDALENA MURZYN 2001 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1680 JAN KOPYCIŃSKI 2003 M BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1739 ALEKSANDRA KOŁODZIEJ 2004 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA ŁĘTOWE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1858 PATRYCJA SMOTER 2004 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1990 OLIWIA DAWIEC 2006 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MASZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2069 JOLANTA WIERZYCKA 2007 K BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE KAMIENICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2072 WIOLETA OPYD 2003 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA KAMIENICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2091 MARTYNA KUCZAJ 2008 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2093 WOJCIECH DAWIEC 2008 M BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 652 ANDŻELIKA SZYSZKA 1995 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE Ustrzyki Dolne, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1387 LUIZA MOTYKA 2001 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1585 KAJA KŁODOWSKA 2003 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1589 EMILIA KWAŚNIK 2003 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1592 JAROSŁAW OZGA 2004 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE CZARNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1594 OLIWIA BUŚKO 2003 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1671 HUBERT TOMASZEK 2005 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1823 MARTYNA FUNDANICZ 2006 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1824 DAWID MARKOWSKI 2005 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1929 OLIWIA GERMAŃSKA 2008 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1935 RAFAŁ CHMIELOWSKI 2005 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1936 ARKADIUSZ MIKULSKI 2006 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2076 MAGDALENA SĘDZIMIR 2009 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2077 PATRYK ŚLAZYK 2009 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2080 ZUZANNA CZURYŁO 2008 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2081 JULIA KRÓL 2008 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE KROŚCIENKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2082 AMELIA FUNDANICZ 2009 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2083 HUBERT GRZEGORZAK 2009 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2086 SŁAWOMIR BŁYSKAL 2008 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2087 JULIA GRASELA 2009 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2088 HANNA MISZCZAK 2006 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2014 DAWID ZIEMBIKIEWICZ 2008 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1210 KAROLINA KUKUCZKA 2002 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1332 WOJCIECH WOJTYŁA 2001 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA SKOCZÓW POGÓRZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1347 KAMIL KAJZAR 2003 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1349 JAN ZAWADA 2003 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1497 ANNA PROBOSZ 2004 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1501 ANNA KOBIELUSZ 2004 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1784 SZYMON ZAWADA 2008 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1785 ELŻBIETA ZAWADA 2006 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1790 MARTYNA MICHAŁEK 2005 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1791 JULIA RUCKA 2006 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1904 LENA KLIŚ 2005 K BIEGI NARC. SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK SWIĘTOSZÓWKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2012 KINGA GAZUREK 2008 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 146 ADRIAN CHEBA 1993 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE PIECHOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1055 FILIP ŁYJAK 1999 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE SZKLARSKA PORĘBA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1489 KINGA MARECZEK 2003 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE PIECHOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1747 ADRIAN KOCHMAN 2005 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE KOWARY, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1887 JAKUB KOWALSKI 2003 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2053 JAKUB TRETALSKI 2005 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE KOWARY, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1640 TYMOTEUSZ OCH 2003 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1644 KAMIL MRÓZ 2003 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1647 JAKUB BISKUP 2004 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1648 KAROL MACIEJOWSKI 2003 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1868 BARTOSZ BIL 2007 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1869 SZYMON ZDZIEBA 2008 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1871 ADRIAN WOJNAR 2006 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1872 NIKOLA MRÓZ 2006 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1879 DOMINIK BUCZYŃSKI 2007 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JASŁO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1943 JAKUB PÓŁCHŁOPEK 2006 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1944 OTYLIA BIEDROŃ 2009 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1184 JAN ŻÓŁKIEWSKI 2000 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1185 BARTOSZ GŁAZ 2000 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1187 KATARZYNA SENDECKA 2000 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1236 DAWID CIEĆKO 2001 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1237 MONIKA SKINDER 2001 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1239 MAGDALENA KUŚMIERZ 2001 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1245 EMIL PLESKACZ 2001 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1416 KAMIL OŻAROWSKI 2000 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI DOBUŻEK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1464 DAWID NABRDALIK 2002 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1465 JAKUB JUZELUK 2002 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1466 WERONIKA NIEŚCIOR 2002 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1467 MICHAŁ GUMIENIAK 2002 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1468 ANNA BEREZECKA 2002 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1472 NATALIA KOWALCZUK 2002 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1473 BARTOSZ CIELNIAK 2002 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1474 JAKUB FERENC 2002 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1604 KAROLINA KUĆ 2005 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1606 MICHAŁ NIZIO 2006 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1607 MARTYNA WIĘCŁAWEK 2005 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1608 ANTONI ŻÓŁKIEWSKI 2007 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1609 MICHAŁ RZESZUTEK 2006 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1610 BARTOSZ KITA 2005 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1611 WERONIKA ŁYSKO 2006 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1612 SZYMON BEŁZ 2005 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1616 DANIEL MRÓZ 2007 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1617 SZYMON MICHAŁ NIEWCZAS 2007 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1618 DAMIAN MUCA 2007 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1621 WOJCIECH NIEŚCIOR 2004 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1622 EMIL KOPER 2004 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1624 MACIEJ DUBAS 2005 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1625 KAMILA HARBUZ 2004 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBESLKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1657 WERONIKA JUZELUK 2006 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1875 JAGODA HAŁASA 2007 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1876 ZOFIA KOPER 2008 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1877 OTYLIA KONIECZNA 2007 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1896 SANDRA KUSIAK 2004 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1898 WIKTORIA MARYŃCZAK 2004 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1915 DOMINIK KOWALCZUK 2006 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1917 JULIA DANIELKIEWICZ 2008 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1918 ALEKSANDRA ABRAMCZYK 2007 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1919 ALEKSANDRA BUTYŃSKA 2009 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1920 OSKAR GUMIENIAK 2009 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1948 SANDRA KAWKA 2007 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1995 LENA HUCIK 2008 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1996 GABRIELA CIELNIAK 2009 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1997 FILIP MAZUREK 2009 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 760 MATEUSZ HARATYK 1998 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1212 LAURA LEGIERSKA 2002 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1339 ŁUKASZ GAZUREK 2003 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1519 KAMILA IDZINIAK 2004 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1521 OLIWIA SROKA 2004 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1522 MARTYNA LEGIERSKA 2004 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1525 ZUZANNA FUJAK 2004 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1736 KACPER SOLAWA 2005 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1777 JAN PROBOSZ 2007 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1779 TERESA BRĄCZEK 2008 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1780 PRZEMYSŁAW LEGIERSKI 2005 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1909 MARIA SZKAWRAN 2007 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1911 JAKUB SZKAWRAN 2005 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1952 MARIA SKURZOK 2006 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2015 ZUZANNA KOHUT 2008 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2024 JONASZ HARATYK 2007 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2025 JAKUB CZEPCZOR 2007 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2097 OLIWIA MIESIĄCZEK 2006 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2098 PAWEŁ PROBOSZ 2009 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2099 NIKODEM CZEPCZOR 2011 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 999 MAGDALENA KOBIELUSZ 2000 K BIEGI NARC. KS AZS AWF KATOWICE ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1257 WERONIKA MIKOŁAJCZYK 2002 K BIEGI NARC. SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK KAMIENNA GÓRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1261 ALEKSANDRA MIKOŁAJCZYK 2002 K BIEGI NARC. SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK KAMIENNA GÓRA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1989 ZUZANNA PONICKA 2008 K BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic RABKA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2031 WIKTORIA LEŚNIAK 2008 K BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic RABKA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1297 IZABELA MARCISZ 2000 K BIEGI NARC. STOWARZYSZENIE SPORTOWE PRZĄDKI-SKI KORCZYNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1197 PATRYCJA KARCIARZ 2000 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1545 EWELINA KUŁACH 2003 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1547 EWA GRELA 2004 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec PORONIN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1810 KACPER MROWIŃSKI 2005 M BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2064 MAŁGORZATA STOPKA 2007 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec Skrzypne, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2065 JOANNA SŁABY 2007 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2066 ALICJA KALATA 2008 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1479 JONASZ BAKUN 2003 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE WASILKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1781 DAWID GIBA 2006 M BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok SUPRAŚL, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1861 JAN LEŻANKA 2006 M BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok BIAŁYSTOK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2004 ALEKSANDRA PAWILCZ 2007 K BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok BIAŁYSTOK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2102 KAROL STACHOŃ 2006 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2113 MACIEJ ŁAPKA 2005 M BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem PORONIN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2124 ANIELA CZUBERNAT 2006 K BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2125 GRZEGORZ GALICA 2007 M BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem PORONIN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2128 KARINA MROCZKOWSKA 2005 K BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2129 WERONIKA BIENIASZ 2001 K BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem CICHE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 181 MACIEJ STARĘGA 1990 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 522 ANNA BIELECKA 1997 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 524 ARKADIUSZ POSIADAŁA 1997 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1373 PIOTR SOBICZEWSKI 2002 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1374 MACIEJ KRAJCER 2002 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1450 MAJA ŁUGOWSKA 2004 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1451 KACPER PIETRAK 2004 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1556 KLAUDIA RADOMYSKA 2007 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1557 DOMINIKA KRAJCER 2007 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1721 MACIEJ SOBICZEWSKI 2006 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1862 IGA STARĘGA 2006 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1864 WIKTORIA KARWOWSKA 2007 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1866 JAGODA PROKURAT 2007 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1914 WERONIKA BIELECKA 2005 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2057 MAGDALENA WYSZOMIRSKA 2007 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE GRABIANÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2110 MACIEJ BORUTA 2006 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2111 SZYMON KRUCZYŃSKI 2006 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 0374 ANDRZEJ PRADZIAD 1994 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO MURZASICHLE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 871 JUSTYNA PRADZIAD 1997 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO MURZASICHLE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1397 SEBASTIAN BRYJA 2002 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO PYZÓWKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1486 ROBERT BUGARA 2002 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1512 MACIEJ CELEJ 2004 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1515 JAN ZWATRZKO 2006 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1573 ANDRZEJ MICHALIK 2009 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1833 CATHERINE SPIERENBURG 1997 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1924 PAWEŁ BRYJA 2005 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1967 KACPER KARPIEL 2006 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1968 MARTA MICHNIAK 2011 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1970 MAGDALENA MICHNIAK 2009 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1971 JAN WATYCHA 2006 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1992 AMELIA PITOŃ 2007 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2046 BRONISŁAW STOCH MICHNA 2010 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2133 LENA WYRAZ 2008 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2134 JUSTYNA RYSULA 2010 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2136 DAWID MICHNIAK 2009 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO DZIANISZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1535 TOMASZ WĄSOWICZ 2004 M BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1537 LAURA WANTULOK 2006 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1538 KAMILA HARATYK 2007 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1539 ŁUKASZ CIEŚLAR 2003 M BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1541 DAWID PILCH 2005 M BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1940 PIOTR PALKA 2005 M BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1982 OLGA CIEŚLAR 2007 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2075 SAMUEL SZCZOTKA 2007 M BIEGI NARC. SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK GÓRKI WIELKIE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2096 MAJA KUBACZKA 2007 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1306 DARIA SZKURAT 2004 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW SĘKOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2141 BŁAŻEJ HARATYK 2004 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2140 ZUZANNA GĄSIENICA 2009 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2137 JAKUB CIEŚLAR 2006 M BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2152 KLEMENS TADEUSZ STOPKA 2011 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2151 MAJA KRUPA 2010 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2150 KAJA KRUPA 2011 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2148 MARTYNA BABOŃ 2006 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2144 JAKUB JAŚKIEWICZ 2006 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1799 ELŻBIETA ŁOWCZECKA 2006 K BIEGI NARC. UKS START SOKÓŁKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2147 PATRYK WYDRA 2008 M BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2146 ZUZANNA MOSZCZYŃSKA 2007 K BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem PORONIN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1805 MARIA BORYS 2008 K BIEGI NARC. UKS START Malawicze, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1483 NATALIA FIEDOREC 2002 K BIEGI NARC. UKS START SOKÓŁKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2165 ANNA CIEŚLAR 2007 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE PRZEZCHLEBIE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2166 SZYMON PEZDA 2008 M BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA BUCZKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1905 PAULINA KLIŚ 2008 K BIEGI NARC. SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK JAWORZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2163 ANNA GRELA 2011 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec PORONIN, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2410 SZYMON BRZOZA 2009 M BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2164 MARIA SROMEK 2008 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2178 DAWID JARZĄBEK 1999 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2179 KACPER JARZĄBEK 2006 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2180 ANDRZEJ SZCZECHOWICZ 2000 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2182 MIKOŁAJ SERWATOWICZ 2006 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2183 JAN CUDICH 2004 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2184 ANDRZEJ WALICZEK 2005 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2185 ŁUKASZ ŁUKASZCZYK 2007 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2186 SZYMON JAROŃCZYK 2005 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2187 ADAM PABON 2010 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2189 SZYMON JAROSZ 2011 M BIEGI NARC. TS WISŁA ZAKOPANE ZĄB, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2190 LENA GAJEWSKA 2009 K BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok BIAŁYSTOK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2191 OLAF SAŃCZYK 2009 M BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok WASILKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2192 KAROLINA NIEDZIÓŁKA 2006 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2194 MATEUSZ BURY 2009 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2195 AMELIA JUROSZEK 2010 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2196 WIKTORIA KOHUT 2008 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2197 AISHA ELBASYOUNI 2008 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2198 PAWEŁ FRANC 2010 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2199 JULIA GRZEGORZAK 2010 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2202 HANNA DYBAŁA 2010 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2205 OSKAR JANIA 2010 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2207 MARTYNA RUSZELAK 2010 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2209 STANISŁAW DUTKA 2010 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2210 FRANCISZEK BARZYCKI 2010 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2211 IGA DZIETCZYK 2010 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2212 KACPER ROSZKO 2008 M BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok BIAŁYSTOK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2213 KACPER SIECZKOWSKI 2008 M BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok BIAŁYSTOK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2214 OLIWIER ROSZKO 2008 M BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok BIAŁYSTOK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2231 FILIP JUROSZEK 2008 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2172 JAKUB FLOREK 2005 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE SŁOPNICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2174 PIOTR WIERZYCKI 2008 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE KAMIENICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2169 SZYMON FARON 2009 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE KAMIENICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2168 DAWID OPOKA 2009 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE KAMIENICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2215 WIKTORIA FRANCZYK 2009 K BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE ZALESIE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2173 PAWEŁ WIERZYCKI 2010 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE KAMIENICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2170 TOMASZ FARON 2010 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE KAMIENICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2245 YEVA TABACHAK 2009 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2246 MAJA CHWAŁA 2009 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2247 ALICJA KOPER 2010 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2249 PIOTR LEŃCZUK 2005 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2248 BARTOSZ FRĄCZEK 2005 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1804 KAMILA REĆKO 2003 K BIEGI NARC. UKS START Malawicze, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2232 MAGDALENA KOWAL 2009 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2233 ALEKSANDRA DRÓŻDŻ 2006 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2234 WERONIKA OKAS 2006 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2236 ŁUCJA BANACH 2008 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2237 KSAWERY PANEK 2009 M BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2238 MILENA KNAPCZYK 2009 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2240 SZYMON GALEJ 2007 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2216 LUCJAN GUZIAK 2009 M BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2441 ALAN MARCISZ 2010 M BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2443 AMELIA MARCISZ 2007 K BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2220 ALEKSANDRA CZUBERNAT 2010 K BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2222 WIKTORIA GRABACZ 2006 K BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC WAKSMUND, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2224 JULIA SAS 2009 K BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2226 MILENA RYPEL 2009 K BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2227 JULIA GUZIAK 2007 K BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2228 NATALIA BIAŁOŃ 2009 K BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2230 JAKUB SZCZEPANIEC 2007 M BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2250 KLEMENS BACHLEDA SZELIGA 2005 M BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2252 SEBASTIAN GRABOWSKI 2007 M BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2261 OLIWIA WITEK 2009 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI GOŁKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2262 ZOFIA PASZKIEWICZ 2009 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2263 MICHAŁ SKORUPA 2007 M BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI GOŁKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2264 WIKTORIA BASZTON 2008 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2265 MARTYNA PIETROSZEK 2009 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI GOŁKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2266 NATALIA DŁUGI 2008 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI GOŁKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2267 OSKAR KREMSKI 2010 M BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2449 MICHAŁ BARTMAŃSKI 2009 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1708 BARTOSZ BIEDROŃ 2005 M BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic CHABÓWKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1707 IGA STACHURA 2005 K BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic RABKA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1965 ADAM JAMRÓZ 2006 M BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic RABKA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2145 BEATA ŻUREK 2006 K BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic RABKA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2281 ROKSANA KURUC 2009 K BIEGI NARC. UKS HAŃCZOWA WYSOWA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 6245 ALEKSANDRA BOBAK 2008 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 6012 ALICJA BARTYZOŁ 2009 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW CHOCHOŁÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 02298 JULIA BRANAS 2008 K BIEGI NARC. SN "KLASYK" Warszawa WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2326 KACPER BEDNARCZYK 2006 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2327 SZYMON BEDNARCZYK 2010 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2311 FRANCISZEK HALACZEK 2011 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2310 STANISŁAW HALACZEK 2012 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2309 MARTA RZĄSA 2011 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2306 OLIWIA GALICA-DRAB 2011 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2297 HANNA MICHAŁEK 2010 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2296 MAJA STROKOSZ 2009 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2295 ZUZANNA RUCKA 2010 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2332 SAMUEL SKURZOK 2009 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA JAWORZYNKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2336 MAJA FIC 2008 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE Jeleniów, POL
AKTYWNY 6/30/2023 02304 JANUSZ DUDA 2007 M BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2308 ALICJA GALICA 2009 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO KOŚCIELISKO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2357 BARTOSZ NOCEK 2010 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2352 AURELIA KORKOSZ 2014 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2351 MAJA KORKOSZ 2013 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2353 JAGODA GARDIAS 2011 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2354 KATARZYNA BORUCHOWSKA 2012 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2346 AGATA TETYCH 2012 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2438 JULIA MUCA 2012 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2348 ELIZA PROKOPISZYN 2011 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2350 MARTYNA MAŚCIBRODA 2011 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2347 MAJA SIKORA 2011 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2349 AMELIA MUCA 2012 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2355 KAROL BRYTAN 2010 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2471 HANNA STEFANIK 2008 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2345 JUDYTA JOJKO 2009 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2344 JULIA KRĘŻELOK 2010 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 3051 MAŁGORZATA PRZYBYŁA 2013 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI Tomaszów Lubelski, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 3052 JAGODA SZULIK 2010 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI Tomaszów Lubelski, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2480 WOJCIECH MAJKA 2007 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE Włodowice, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2282 NIKOLA KUCHARZAK 2009 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 01900 EMILIA GRZĘDZIAK 2009 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 01839 KINGA KAMIŃSKA 2009 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 01838 NATASZA WOJCIACZYK 2009 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA MSZANA GÓRNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2383 AMELIA CHOLAJDA 2009 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI GOŁKOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2382 ANNA NIEMIEC 2008 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2381 SANDRA CACHRO 2010 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2380 JOANNA LALA 2009 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2369 MAJA KARLAK 2010 K BIEGI NARC. UKS HAŃCZOWA WYSOWA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2368 KACPER NOGAWKA 2008 M BIEGI NARC. UKS HAŃCZOWA WYSOWA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2365 KATARZYNA ŻABA 2009 K BIEGI NARC. UKS HAŃCZOWA WYSOWA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2356 BARTOSZ WIEWIÓRSKI 2009 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2341 TOMASZ CIEŚLAR 2009 M BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2486 IGNACY SOBCZAK 2012 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2473 MIKOŁAJ JUROSZEK 2013 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2472 TOBIASZ GOLIK 2011 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2446 PAULINA LEŚNIAK 2010 K BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic RABKA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2439 ANTONI KUROS 2010 M BIEGI NARC. Klub Sportowy Turbacz XC KLIKUSZOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 02437 OLIWIER PRZYBYŁO 2009 M BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic RABKA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 02436 EMILIA WÓJCIAK 2010 K BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic RABKA ZDRÓJ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2418 ANTONI BUBULA 2010 M BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2416 BARTOSZ WEWIÓRSKI 2009 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2404 MILENA WIDERA 2011 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2067 FUGIEL KACPER 2003 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE KARPACZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2448 MAŁGORZATA MACUGA 2010 K BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic -, POL
AKTYWNY 6/30/2023 02491 OLIWIA GLEŃ 2007 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE SZKLARSKA PORĘBA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02492 SZYMON MARCISZ 2008 M BIEGI NARC. STOWARZYSZENIE SPORTOWE PRZĄDKI-SKI KORCZYNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02513 IWO STYRNA 2009 M BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02514 NATASZA BAFIA 2007 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02515 ARTUR ZOLA 2008 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02517 JULIA ZARZYCKA 2011 K BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02519 KAROL FRANCZYK 2011 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE ZALESIE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02520 KRZYSZTOF FLOREK 2013 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE SŁOPNICE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02521 KONRAD GROŃ 2013 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE KAMIENICA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2522 FILIP NIEMCZYK 2010 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02523 KSAWERY KUKUCZKA 2009 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA JAWORZYNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2524 JAKUB LEGIERSKI 2010 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02526 CELINA BIEDROŃ 2011 K BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE ZALESIE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2530 HANNA DUTKA 2011 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2529 ANNA MADEJ 2011 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE BRZEGI DOLNE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2531 MAJA KOCIK 2011 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02532 AMELIA DEC 2011 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02533 AGATA PILCH 2009 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2535 TOMASZ JUROSZEK 2010 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2536 PAWEŁ PALKA 2010 M BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2537 MILENA WISEŁKA 2010 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2538 EWA ORMAŃCZYK 2010 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2539 OLGA BARCZUK 2009 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2540 LENA WANTULOK 2011 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02543 ALEKSANDRA ZIĘBA 2004 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY MYSLENICE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02544 ZUZANNA OPOKA 2010 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY MYŚLENICE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2546 MAREK STRUŚ 2010 M BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY KASINA WIELKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02547 NATALIA ŻUREK 2008 K BIEGI NARC. Stowarzyszenie Olympic SUCHA BESKIDZKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02553 ZOFIA BIELSKA 2011 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02552 ROKSANA BOLIK 2011 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02551 TOBIASZ KWIATKOWSKI 2012 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02550 JAKUB KWIATKOWSKI 2009 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02549 ANNA BART 2011 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02548 ANNA ŁYSEK 2011 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA KONIAKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02554 JAN GIERGICZNY 2011 M BIEGI NARC. SN "KLASYK" Warszawa WARSZAWA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02556 FRANCISZEK MAŁYJUREK 2009 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02416 MILENA MURZYN 2010 K BIEGI NARC. LKS MARKAM WIŚNIOWA-OSIECZANY WIŚNIOWA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02557 MARTYNA OSTRÓWKA 2011 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02559 MAJA RADZISZEWSKA 2009 K BIEGI NARC. UKS HUBAL Białystok BIAŁYSTOK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02561 KRYSTIAN ZARZYCKI 2009 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE SIEDLCE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02563 NIKOLA SMOLEŃ 2007 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA Dobra, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02565 PAWEŁ SZYNDLAR 2000 M BIEGI NARC. SS-R LZS SOKÓŁ SZCZYRK ZAGÓRZ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02566 TYMOTEUSZ SIKORA 2006 M BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE CIESZYN, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02567 BARTŁOMIEJ WRÓBEL 2012 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02568 DANIELA MANDZIARZ-WOŚ 2013 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02569 EMILIA HOŁYŚ 2009 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02570 JAGODA KULAS 2010 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02571 JAKUB GRABEK 2010 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02572 JULIA KIWIOR 2014 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02573 LENA HEK 2012 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02574 KAROL PALKA 2012 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02575 MAGDALENA KITA 2011 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02576 JULIAN WIŚNIEWSKI 2010 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02578 ALEKSANDRA KULAS 2010 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02579 OLIWIA MACIOCHA 2013 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02580 OLIWIA PASIERB 2010 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02581 LILIANA DOBEK 2012 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2583 STANISŁAW KONIECKI 2010 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2582 BOGUSŁAW KONIECKI 2012 M BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02584 KRZYSZTOF KULAS 2014 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02585 ALINA MAZUR 2013 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02586 ALEKSANDER KINCZKOWSKI 2010 M BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02577 KAROLINA MACIEJKO 2010 K BIEGI NARC. MULKS GRUPA OSCAR TOMASZÓW LUBELSKI TOMASZÓW LUBELSKI, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2588 MARIA GĄSIENICA 2013 K BIEGI NARC. UKS REGLE KOŚCIELISKO ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02589 JAN BIELESZ 2011 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02590 ANTONI JOJKO 2011 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02591 AGNIESZKA KRĘŻELOK 2011 K BIEGI NARC. NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA USTROŃ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02592 OSKAR WIERZYCKI 2008 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE ZALESIE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02593 TOMASZ FIEDOR 2011 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02594 IGOR GÓRSKI 2008 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02596 EWA CIEŚLAR 2010 K BIEGI NARC. WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WISŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2602 BARTŁOMIEJ OGÓREK 2011 M BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW WITÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2601 JAKUB LEJA 2010 M BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW KONIÓWKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2600 PIOTR OGÓREK 2011 M BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW WITÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2599 PATRYCJA HABERNA 2010 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW KONIÓWKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 2597 DOMINIKA ŁUKASZCZYK 2011 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW KONIÓWKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02603 IZABELA HASSANIYEH 2011 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02604 EMILIA RUTECKA 2011 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02605 MAJA KORCZYŃSKA 2011 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02606 MAJA GĄSIOREK 2012 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02607 LENA KOZEK 2011 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02608 LENA WĄDOŁOWSKA 2011 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02609 LENA KOWALSKA 2011 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02610 KAJA JUGO 2011 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02611 JULIA KAWA 2011 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02612 ADAM JAROŃ 2010 M BIEGI NARC. UKS RAWA SIEDLCE WARSZAWA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02613 OLIWIER WRÓBEL 2007 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE MIŁOSZÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02624 ANNA KICIA 2012 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA CIESZYN, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02623 OLIWIER KUKUCZKA 2012 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA JKAWORZYNKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02622 OLIWIA MICHAŁEK 2012 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA KONIAKÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02621 MAGDALENA BIELESZ 2011 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02620 FILIP ROSA 2011 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA JAWORZYNKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02618 ADAM MOROŃ 2011 M BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02617 WIKTORIA LEGIERSKA 2011 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02616 LENA PARTYKA 2013 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02615 ANNA ZOWADA 2011 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02614 MILENA LEGIERSKA 2013 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02619 ANNA JUROSZEK 2011 K BIEGI NARC. MKS ISTEBNA ISTEBNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02625 ANNA KALATA 2014 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02626 PIOTR KALATA 2007 M BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02627 JAN KALATA 2011 M BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec BIAŁY DUNAJEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02628 NADIA STEFAŃSKA 2009 K BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN TUMLIN-WYKIEŃ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02629 MACIEJ STEFAŃSKI 2009 M BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN ZAGNAŃSK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02630 MIŁOSZ SKARBEK 2010 M BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN ZAGNAŃSK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02631 JULIA STEFAŃSKA 2012 K BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN TUMLIN-PODGRÓD, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02632 NIKOLA BAZAK 2008 K BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN TUMLIN WYKIEŃ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02633 JULIA DUDA 2009 K BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN TUMLIN-PODGRÓD, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02634 FRANCISZEK KRZESZOWSKI 2005 M BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN ZAGNAŃSK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02635 ZOFIA JEDYNAK 2011 K BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN TUMLIN-WYKIEŃ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02637 WOJCIECH FORTUŃSKI 2009 M BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN TUMLIN WYKIEŃ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02636 NINA SZUSTER 2014 K BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN TUMLIN WYKIEŃ, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02638 LILIANA WOŻNIAK 2011 K BIEGI NARC. KS SKAŁA SKI TUMLIN TUMLIN DĄBRÓWKA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02639 MATEUSZ GLEŃ 2010 M BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE SZKLARSKA PORĘBA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02640 ZOFIA GOLEC 2009 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02641 ALAN OŻGO 2009 M BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA MESZNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02642 JOANNA KIL 2000 K BIEGI NARC. KS CHOCHOŁÓW ZAKOPANE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02643 FILIP MIKOŁAJCZYK 2011 M BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE SZCZAWA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02644 ALEKSANDRA GĄSIENICA-MAKOWSKA 2013 K BIEGI NARC. UKS "DWÓJKA" Biały Dunajec MARUSZYNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02645 WIKTORIA TUREK 2012 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02646 ZACHARY STYRNA 2011 M BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA BYSTRA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02647 NADIA FELBÓR 2011 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA MESZNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02649 SARA DUDEK 2012 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02650 LENA GWÓŹDŹ 2010 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA WILKOWICE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02648 KLARA DUDEK 2014 K BIEGI NARC. LKS KLIMCZOK BYSTRA BIELSKO-BIAŁA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02651 HELENA FARON 2011 K BIEGI NARC. UKS WIERCHY ZALESIE KAMIENICA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02652 JULIA WĘGLARZ 2010 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA ŁĘTOWE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02653 KAROLINA TĘCZAR 2010 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA ŁĘTOWE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02654 GABRIELA KRAUS 2010 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA ŁĘTOWE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02655 MARTYNA KRZANIK 2010 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA ŁĘTOWE, POLSKA
AKTYWNY 5/30/2023 02656 WIKTORIA HANULA 2010 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA ŁĘTOWE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02657 LENA KASPRZYK 2010 K BIEGI NARC. LKS WITÓW SKI MSZANA GÓRNA ŁĘTOWE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02663 ANNA SOPATA 2012 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, PLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02662 LENA GERMAŃSKA 2012 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, PLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02661 AGATA DZIETCZYK 2012 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, PLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02660 OLIWIA STRZELECKA 2012 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, PLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02659 JAKUB URBAN 2012 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, PLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02658 OLAF MUCHA 2012 M BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, PLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02664 KAMILA PASZKOWSKA 2012 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE ŁODYNA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02667 MAJA ZUZANNA KOZŁOWSKA 2012 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE BRZEGI DOLNE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02666 MAGDALENA DACKO 2012 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02665 KLARA WACHTA 2012 K BIEGI NARC. MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE USTRZYKI DOLNE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02668 JOANNA MACIASZKIEWICZ 2011 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02669 AMELIA PAWLUS 2010 K BIEGI NARC. KS SKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKI MARKLOWICE, POLSKA
AKTYWNY 6/29/2023 02671 MICHAŁ ZAWORSKI 2009 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02670 GABRIELA JASKÓŁKA 2010 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02676 MARTYNA TRUCHAN 2007 K BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem WITÓW, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02675 JAKUB STRĄCZEK 2008 M BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem BUSTRYK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02674 GABRIELA GĄSIENICA 2007 K BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem SIEROCKIE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02673 JULIA JARZĄBEK 2007 K BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem BUSTRYK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02672 JAKUB CZUBERNAT 2008 M BIEGI NARC. UKS przy ZSMS w Zakopanem NOWY TARG, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02677 VANESSA SZULC 2007 K BIEGI NARC. MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE BUKOWIEC, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02679 DORIAN KOBAK 2013 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02680 MAJA MACNAR 2012 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02681 ROKSANA MACHNIK 2009 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02682 ANTONINA WRONA 2011 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02683 NIKOLA WOJNAR 2012 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02684 MAJA MACHNIK 2012 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02685 PATRYK WINIARSKI 2009 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02686 AMELIA WOJNAR 2011 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE NOWY GLINIK, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02687 ALEKSANDRA GARBACIK 2011 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/23/2023 02688 KAROL WINIARSKI 2011 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02689 KAROLINA KOGUT 2011 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE DŁUGIE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02690 WIKTORIA KOCHAŃSKA 2012 K BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02691 OLIWIER PESZKO 2011 M BIEGI NARC. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE JEDLICZE, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 02692 NATALIA NOGAWKA 2011 K BIEGI NARC. UKS HAŃCZOWA HAŃCZOWA, POLSKA
AKTYWNY 6/30/2023 1399 BARBARA KOLASA 2006 K ZJAZDY KS FIRN ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1179 ANNA SALAMON 2004 K ZJAZDY KS FIRN SZCZAWNICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1533 ANNA BUŃDA 2007 K ZJAZDY KS FIRN ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1503 JAKUB GUŃKA 2007 M ZJAZDY KS FIRN ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1376 JULIA WYSOCKA 2006 K ZJAZDY KS FIRN ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1188 MACIEJ ŚMIAŁKOWSKI 2005 M ZJAZDY Rusiński Ski-Max NOWY TARG, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1256 MARTYNA BYSTROWSKA 2005 K ZJAZDY KS Tatra SkiAcademy ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1257 MAKSYM ZAJĄCZKOWSKI 2005 M ZJAZDY KS Tatra SkiAcademy KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1258 HANNA ZIĘBA 2005 K ZJAZDY KS Tatra SkiAcademy KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1387 WIKTORIA BADEŁEK 2006 K ZJAZDY KS BiegunSport KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1500 ANIELA WÓJCIAK 2007 K ZJAZDY KS Tatra SkiAcademy ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1260 STEFAN ZIOBROWSKI 2005 M ZJAZDY UKS MitanSKI KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1454 JÓZEF PEŁDA 2007 M ZJAZDY KS BESKIDY WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1193 IGA STĘPNIAK 2005 K ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1192 EMMA STĘPNIAK 2005 K ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1653 JULIA SARTI 2007 K ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu SKRZESZEW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1194 PIOTR SAWIONEK 2005 M ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu KWIRYNÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1498 KAJETAN KORGÓL 2007 M ZJAZDY SUDETIA SKI TEAM WROCLAW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 3447 MATEUSZ KRAUSS 2006 M ZJAZDY MKS KRAKÓW ZACHÓD KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2182 MICHAŁ SASS 2009 M ZJAZDY MKN ZRYW CHORZÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2181 WOJCIECH ŚWINIARSKI 2009 M ZJAZDY MKN ZRYW BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2176 KAROL TOKARZ 2009 M ZJAZDY MKN ZRYW BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2174 KAJETAN KOZACZKA 2009 M ZJAZDY MKN ZRYW BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2173 ANTONI KAŁUŻA 2010 M ZJAZDY UKS ALFA WILKOWICE BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2172 HELENA STOLARSKA-LASZCZAK 2011 K ZJAZDY MKN ZRYW BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2171 BARTOSZ TOMASIK 2008 M ZJAZDY MKN ZRYW ŁODYGOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2170 RYSZARD ŁATACZ 2009 M ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2169 ALEKSANDRA BROŚ 2014 K ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2168 ANTONI BROŚ 2012 M ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2164 TYMON ŚWIERSZCZYŃSKI 2017 M ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu OTWOCK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2162 NATANIEL ŚWIERSZCZYŃSKI 2015 M ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu OTWOCK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2161 ADAM KOTARSKI 2005 M ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu KOSZYKOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2156 KALINA DĘBSKA 2013 K ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2148 ZUZANNA COPIJA 2009 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2147 ŁUCJA COPIJA 2012 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2146 WIKTOR SYPIEŃ 2009 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2145 ANTONINA ŚPIEWAK 2009 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2143 ANNA BARTOSZ 2009 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2142 BARTŁOMIEJ SURDY 2010 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2141 TYMOTEUSZ ŚPIEWAK 2012 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2139 ZOFIA WASILEWSKA 2010 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2137 KONRAD STOJANIK 2010 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2136 HANNA GOC 2010 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS SZCZYRK, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2130 LENA TARNAWA 2010 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY AS BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2118 ZOFIA KORZENIOWSKA 2012 K ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2115 NIKOLA KUBICKA 2012 K ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2114 MATYLDA WIŚNIEWSKA 2009 K ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2113 JAKUB SAMULSKI 2012 M ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2111 JULIA GĄSIENICA-DANIEL 2012 K ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2110 DOMINIKA BAFIA 2011 K ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2109 TOMASZ BAFIA 2008 M ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2108 MICHAŁ CZUJ 2006 M ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2107 TYMOTEUSZ BUKOWSKI 2009 M ZJAZDY KS SNPTT-1907 ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2102 IRENA WILK 2007 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2382 ŁUKASZ PONCYLJUSZ 2008 M ZJAZDY KS RACING KIDS WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2371 RADOSŁAW WĘGLARZ 2013 M ZJAZDY Klub Sportowy LIVE KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2369 IWO EMILEWICZ 2005 M ZJAZDY WTS DeSki WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2368 IGNACY EMILEWICZ 2008 M ZJAZDY WTS DeSki WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2367 BENEDYKT EMILEWICZ 2012 M ZJAZDY WTS DeSki WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2363 FRANCISZEK GĄSIENICA-MRACIELNIK 2009 M ZJAZDY UKS MitanSKI ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2344 JAKUB HABER 2010 M ZJAZDY UKS MitanSKI ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2335 MIKA OCZKOŚ 2010 K ZJAZDY UKS MitanSKI ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2323 JAN BRZOZOWSKI 2008 M ZJAZDY Fundacja Potwory Klub Sportowy WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2317 ANTONI DUBELSKI 2014 M ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2315 MICHALINA LIZUN 2008 K ZJAZDY Fundacja Potwory Klub Sportowy WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2314 MACIEJ STRĄCZEK 2008 M ZJAZDY Klub Sportowy LIVE TARNOWSKIE GÓRY, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2310 AGATA KUPKA 2014 K ZJAZDY KS RACING KIDS KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2309 KAROL KUPKA 2012 M ZJAZDY KS RACING KIDS KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2307 HUBERT WALICKI 2008 M ZJAZDY WKS POZNAŃ SKI POZNAŃ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2249 FILIP WYKROTA 2012 M ZJAZDY KS RACING KIDS KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2226 ALEKSANDRA KARSZNIA 2010 K ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2220 ALICJA PIŁAT 2011 K ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2219 KRZYSZTOF PIŁAT 2009 M ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2214 TYMON MACHAJ 2011 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2213 ZOFIA DONOCIK 2006 K ZJAZDY Klub Sportowy Mikołajek KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2210 MAGDALENA RÓŻAŃSKA 2010 K ZJAZDY UKS ALFA WILKOWICE KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2205 OSKAR KASPRZAK 2009 M ZJAZDY Fundacja Potwory Klub Sportowy WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2203 MAJA BYRT 2015 K ZJAZDY Klub Sportowy LIVE WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2096 MARCIN MAŁOTA 2009 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2088 DOMINIK ZAJĄC 2010 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW WIELICZKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2087 PATRYK KAPAŁA 2009 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW SKAWINA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2085 MATEUSZ KAPAŁA 2011 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW SKAWINA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2073 JAKUB LIPOWSKI 2007 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2071 MAGDALENA PUDEŁKO 2007 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2068 MICHAŁ MRÓZ 2007 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2067 IGOR BOGUSZ 2005 M ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2019 WERONIKA BIENIEK 2008 K ZJAZDY KLUB SPORTOWY KN LIDER KRAKÓW NAWOJOWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2002 KAMILA WĄSIK 2014 K ZJAZDY IKATUR SKI CLUB KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2001 MARCIN WĄSIK 2012 M ZJAZDY IKATUR SKI CLUB KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1990 ARTUR HANDZEL 2011 M ZJAZDY Rusiński Ski-Max BIAŁKA TATRZAŃSKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1989 TOMASZ ROJEK 2010 M ZJAZDY KS SportUp KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1988 KOSMA SZAFRAŃSKI 2010 M ZJAZDY UKS ALFA WILKOWICE BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1987 NIKA SZAFRAŃSKA 2006 K ZJAZDY UKS ALFA WILKOWICE BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1984 MILENA MIREK 2006 K ZJAZDY Klub Sportowy Mikołajek KOZY, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1979 MAJA MIREK 2008 K ZJAZDY Klub Sportowy Mikołajek KOZY, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1972 ZUZANNA DEMBOWY 2010 K ZJAZDY KS RACING KIDS KATOWICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1965 ADAM BILIK 2008 M ZJAZDY Rusiński Ski-Max KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1963 ANTONI BILIK 2008 M ZJAZDY Rusiński Ski-Max KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1953 PAULINA SŁOWIK 2008 K ZJAZDY Rusiński Ski-Max SZCZAWNICA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1923 HANNA SCHABOWSKA 2010 K ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA NOWY SĄCZ, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1917 SARA BARTOSIK 2015 K ZJAZDY Klub Sportowy LIVE BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 2878 NELA BARTOSIK 2017 K ZJAZDY Klub Sportowy LIVE BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1911 KAMIL FRYCZ 2010 M ZJAZDY Klub Sportowy LIVE JAWORZE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1909 BORYS GŁUSZEK 2010 M ZJAZDY MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA SUCHA BESKIDZKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1907 EMIL SOKÓŁ 2009 M ZJAZDY KS SportUp MASŁOMIĄCA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1904 ZOFIA WINCZEWSKA 2011 K ZJAZDY MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA MAKÓW PODCHALAŃSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1903 ANNA WINCZEWSKA 2010 K ZJAZDY MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA MAKÓW PODCHALAŃSKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1898 KSENIA JASIŃSKA 2011 K ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA PIASECZNO, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1897 MARIANNA GÓRSKA 2010 K ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1895 PIOTR BUTOWSKI 2010 M ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA ZIELONKI, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1894 AGATA JUDKOWIAK 2009 K ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1891 PIOTR PIETRZYK 2009 M ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1890 JULIA DUBELSKA 2010 K ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1889 OLGA JASTRZĘBSKA 2010 K ZJAZDY KN GONDOLA KRYNICA WARSZAWA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1887 NIKODEM GAZDA 2006 M ZJAZDY ADVENTURE SKI TEAM TYCHY, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1886 JAN PAWLAK 2006 M ZJAZDY ADVENTURE SKI TEAM WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1885 MIKOŁAJ GIZA 2006 M ZJAZDY ADVENTURE SKI TEAM WISŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1882 OLGA KANCLERZ 2010 K ZJAZDY KS BESKIDY BIELSKO-BIAŁA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1878 ARON PĘCZEK 2010 M ZJAZDY MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA SUCHA BESKIDZKA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1873 EWA SAWIONEK 2009 K ZJAZDY Sporteum Fundacja Promocji Sportu STARE BABICE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1872 POLA ŁODZIŃSKA 2007 K ZJAZDY KS BESKIDY KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1870 LEON ŁODZIŃSKI 2010 M ZJAZDY KS BESKIDY KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1851 JAN CZAJKOWSKI 2010 M ZJAZDY KS BESKIDY KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1850 HANNA CZAJKOWSKA 2007 K ZJAZDY KS BESKIDY KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1831 ALEX RAKSZAWSKI 2009 M ZJAZDY KS RACING KIDS MESZNA, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1828 MARTA ZIĘTEK 2010 K ZJAZDY KS SportUp KRAKÓW, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1824 LAURA ŻELECHOWSKA 2009 K ZJAZDY KS Tatra SkiAcademy ZAKOPANE, POL
AKTYWNY 6/30/2023 1823